Разом проти насильства та булінгу
Для учнів 7–9 класів Гімназії №6 було проведено важливий інформаційно-профілактичний захід, спрямований на запобігання домашньому насильству, булінгу та формування безпечного освітнього середовища.
Зустріч провели фахівці спеціалізованої служби протидії домашньому насильству:
керівник служби — Руденко Яна Олександрівна;
психолог служби — Сосновська Тетяна Іванівна;
фахівець із соціальної роботи Маркова Дарʼя Олександрівна.
До заходу також долучилися шкільний психолог Сай Марина Вікторівна та інспектор відділу «Служба освітньої безпеки»Мітюшкіна Анна Володимирівна .






