#HappySchoolLife#проти_насильства_та_булінгу

Spread the love

Разом проти насильства та булінгу

Для учнів 7–9 класів Гімназії №6 було проведено важливий інформаційно-профілактичний захід, спрямований на запобігання домашньому насильству, булінгу та формування безпечного освітнього середовища.

Зустріч провели фахівці спеціалізованої служби протидії домашньому насильству:

 керівник служби — Руденко Яна Олександрівна;

 психолог служби — Сосновська Тетяна Іванівна;

 фахівець із соціальної роботи Маркова Дарʼя Олександрівна.

До заходу також долучилися шкільний психолог Сай Марина Вікторівна та інспектор відділу «Служба освітньої безпеки»Мітюшкіна Анна Володимирівна .