Щорічно в усьому світі відзначається важлива подія – День здоров’я. Сьогодні в 4-Б класі працювали дружні команди “Вітамінчики” та “Спортсменчики”. Літали на планети Галактики Здоров’я. Виконали цікаві завдання, танцювали та грали в рухливі ігри. Всі отримали медальки “Супергерой ЗДОРОВ’Я” .





