8 травня у рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Гімназія № 6 Олександрійської міської ради Кіровоградської області спільно з Костянтинівським ЗЗСО № 4 Донецької області взяли участь у фотофлешмобі «Квітка пам’яті» до Дня пам’яті та примирення.
Учасники створювали символічні червоні маки — знак пам’яті, мужності та вдячності, а також долучилися до спільної інтерактивної Padlet-дошки зі світлинами.
Захід став прикладом єдності громад, поваги до історичної пам’яті та віри в мирне майбутнє України.









