8 травня, у День пам’яті та примирення, учні 5–9 класів Гімназії №6 долучилися до вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни.
Діти здійснили покладання квітів до пам’ятного Хреста та на площі Визволення біля танка, віддавши шану героям, які боролися за мир і свободу.
Пам’ятаємо подвиг минулого заради мирного майбутнього.
Схиляємо голови перед мужністю та незламністю тих, хто захищав рідну землю.




